Seznam výrobců
Nabídka obchodu
Podporované platby
Dobírka Bankovním převodem Hotově

O firmě

Historie společnosti Sattlis s.r.o., sahá do roku 1991, kdy vznikla firma Petr Sattler, která byla předchůdcem společnosti Sattlis s.r.o.. V historii firmy Petr Sattler byl důležitým milníkem rok 1996, kdy se firma stala distributorem baterií Duracell pro západní část tehdejšího Severočeského kraje. V roce 1997 byla spolupráce se značkou Duracell přerušena a veškeré úsilí bylo v sortimentu baterií soustředěno na spolupráci s firmou Panasonic. S touto firmou následně dochází k výraznému rozšíření spolupráce o distribuci sluchátek, médií a jiného rychloobrátkového zboží. Prodej výrobků Panasonic pak následně tvoří většinu obratu velkoobchodu.

Od roku 1999 dochází k postupnému rozšiřování sortimentu především o produkty v oboru baterií a elektro.

V roce 2005 dochází k organizační změně v distribuci baterií Panasonic a firma Petr Sattler se stává partnerem firmy Panasonic Batteries Sales Europe N.V. a přímým dovozcem baterií Panasonic do České republiky.

Rok 2006 je rokem obnovení spolupráce s firmou Gillette, nyní Procter and Gamble,  a opětovné distribuci bateríí Duracell.

V současné době jsou našim největším partnerem firma Panasonic Energy Europe N.V., Panasonic Czech republic s.r.o., Procter and Gamble, Solight s.r.o a Emos s.r.o.
Produkty těchto firem tvoří stěžejní prodejní program, jsou to především baterie, nabíječky, média, sluchátka, svítilny, kabely a dále pak ostatní elektrotechnický materiál.

Díky úspěchům, které ve větší či menší míře ovlivňují růst firmy, jsem v roce 2010 ukončili  transformaci firmy Petr Sattler v obchodní společnost Sattlis s r.o.

Děkujeme všem odběratelům, neboť za naše úspěchy vděčíme především Vám.

Anketa
Dáváte přednost osobnímu převzetí zboží na prodejně?
Ano
61 % (2722x)
Ne
39 % (1709x)
Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku: